Misyonumuz 


Büyük bir çaba ve özveri ile 2009 yılında kurduğumuz Güvenler Nakliyat şirketimiz ilk andan itibaren her zaman müşterinin ne istediğini anlamış ve çalışmalarını o doğrultuda yürütmüştür. Taşımacılık işinde birçok firma arasında yükselerek üst sıralara çıkmış bir şirket olarak, bu başarımızı her zaman ilkeli çalışmalarımıza borçluyuz. Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız evden eve nakliyat işinde ustalaşmış ve zamanla müşterilerimizin odak noktası haline gelmiştir. Artık tavsiyeler doğrultusunda şirketimiz büyük bir aile olmuş, çalışanlarımız ile birlikte kurumsallaşma yolunda çeşitli projeler üzerine yoğunlaşmıştır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizi müşterilerimizi düşünerek en ekonomik şekilde yaptık. Bundan sonra da evden eve taşımacılık işinde en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Çünkü Güvenler Nakliyat olarak bizler paranın nasıl kazanıldığını farkındayız ve siz değerli müşterilerimizin bir kurşunun bile boşa gitmesini istemeyiz. Bu konuda oldukça hassas davranıyoruz ve diğer firmalardan farkımızın da bu olduğuna inanıyoruz. Sadece sizlere sunduğumuz hizmetin karşılığını maddi olarak almak ve manevi olarak da bir tebessümünüzü kazanmak bizler için son derece onur verici olmaktadır.

Yaptığımız tüm işlerde müşterilerimize dürüst davranıyor ve verdiğimiz hizmetin karşılığını da yine adil bir şekilde almaya özen gösteriyoruz. Evden eve taşımacılık sektörünün oldukça kompleks bir yapı olduğunu biliyoruz ve bu konuda gereken tüm altyapı çalışmalarımızı personelimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Tüm taşımacılık firmaları arasında çeşitli çalışmalarımız ile ve müşterilerimize sunduğumuz inovatif çözümler neticesinde öncü kuruluş olmaya devam edeceğiz. Güleryüzlü hizmet anlayışımız geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de yerini aynı şekilde koruyacaktır. Evden eve nakliyat işinde ülkemize ve vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti sunmak bizim temel prensiplerimiz arasındadır.

Taşımacılık sektöründe Güvenler Nakliyat firması olarak öncelikle müşterilerimizin ne istediğini anlıyor ve onları tüm taşıma işleminin merkezine yerleştiriyoruz. Daha sonra bir çember gibi kompleks yapı olan nakliye işimizi tamamlıyoruz. Bu işlem esnasında doğabilecek tüm zararları müşterimize anlatıyor ve bizden kaynaklanan kısımları hiç problem etmeden karşılıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz taşınma işlemlerini bizimle gerçekleştirmekten büyük bir memnuniyet duymaktadır. Evden eve taşımacılık, bizim bu sektördeki amacımızı ve bütün çalışmalarımızı gösterdiğimiz bir platform konumundadır.

Kompleks bir yapıda büyük başarı göstermemiz hiç şüphesiz ekip arkadaşlarımıza ve hızlı çözümler sunan beyin takımımıza bağlıdır. Evden eve nakliyat konusunda bütün bu çalışmalarımıza ilerleyen zamanlarda da hız kesmeden devam edeceğiz ve müşterilerimize en kaliteli nakliye hizmetini vermekten büyük mutluluk duyacağız.

Vizyonumuz


Günümüzde taşınma konusunu problem haline getirmeden kısa sürede ve etkili çözümler sunan Güvenler Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz nitelikli hizmetler neticesinde taşımacılık sektöründe tanınırlığımızı günden güne arttırmak ve müşterilerimize sorunsuz bir nakliye hizmeti sunmak temel amaçlarımız arasında bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeler ile beraber evden eve nakliyat işini daha kolay hale getirmek ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşımak işimizi yaparken düşündüğümüz tek konudur. İlerleyen zamanlarda da yeniliklere açık olacağımıza ve taşımacılık işinde büyük yollar alacağımıza şimdiden eminiz.

Müşterilerimize ve çevreye herhangi bir zarar vermeden kendimize değer katarak ilerlediğimiz bu yolda, yakın gelecekte büyük işler yapacağımıza inancımız tamdır. Evden eve taşımacılık oldukça kompleks plan yapmayı gerektiren bir işlemdir. Çalışanlarımız ile beraber, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yerinde ve zamanında çözümler sunmak ve bizden beklentileri hızlı bir şekilde yerine getirmek, gelecekte de devam ettireceğimiz ilkelerimiz arasındadır. Taşımacılık sektöründe ülkemize ve tüm İstanbul’a yeni bir soluk getirmek, kurulduğumuz zamandan beri temel amacımızdır. Evden eve nakliyat sektöründe önce tüm Türkiye’de daha sonra dünyada hatırı sayılır bir pozisyonda küresel şirket olmak için gece gündüz çalışmalar yapmaktayız.

Çevreye duyarlı ve müşteri ile dost bir firma olmak taşımacılık işinde olmazsa olmazlar arasındadır. Bu esnada ikili anlaşmalara sadık kalmak ve müşterinin ne istediğini iyi bir şekilde anlamak ustalık gerektiren bir konudur. Bu anlamda geçmişte yaptığımız projelerimiz gelecekte hangi konumda bulunacağımıza bir nevi ışık tutmaktadır. Evden eve taşımacılık Güvenler Nakliyat ile gelecekte daha kolay ve kaliteli bir pozisyonda olacaktır. Çevremize ve müşterimize verdiğimiz değer ve ülkemize kattığımız birçok olumlu etki bizi diğer firmalardan ayıran önemli unsurlardır. Gelecekte evden eve nakliyat sektörüne ışık tutacak yegane firma Güvenler Nakliyat olacaktır.