HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat - Paketleme
evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızdan alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan sürece kadar taşımanın her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat
evden eve taşımacılık

Şehirler arası evden eve taşımacılık sırasında dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli şehirlerarası nakliyat firması bulmaktır.Birçok Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmasıadıyla Büyük Şehirlerde nakliye Firmalarının ismini takliti yaparak müşterileri mağdur etmektedir.Sizin içiniz rahat olsun diye biz sizin yerinize Şehirlerarası Nakliyat Firmaları arasında yer almaktayız. Yıllardır Şehirlerarası Nakliyat sektöründe hizmet veren Firmalar arasında referans,müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünki;İşimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda,hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz...

Paketleme
evden eve nakliyat

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda; entegre hizmet anlayışı içerisinde, kalifiye insan kaynakları, depo bilgi sistemleri, bilişim teknolojilerinin yoğun kullanımı ile, raf sistemleri ve forkliftler kullanılarak ürünlerin doğru şekilde boşaltılması ayrıştırılması, belirli bir düzen dahilinde yerleştirilmesi ve korunması sağlanır.

Depolama
evden eve taşımacılık

Ev eşyası depolama hizmeti sayesinde, eski veya yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliriz.